info@stiligieapavi.lv | +371 27753210 (Darba dienās 10:00 - 18:00)

STILĪGI APAVI

Vispārējie lietošanas noteikumi.

1.Katru dienu sekojiet apavu stāvoklim. Apavi jātīra regulāri!

2. Centieties nevalkāt vienu un to pašu apavu pāri vairāk nekā divas dienas pēc kārtas. No sava "mūža" apaviem 2/3 laika ir jāatpūšas un tikai 1/3 laika jātiek lietotiem.

3. Izmantojiet apavus atbilstoši sezonai. Vasaras apavus līdz 5 ^C, pavasara – rudens apavus līdz O^C, ziemas apavus no- -5°C. Valkājot neatbilstošos laikapstākłos - iespējama zoles lūšana.

5. Lakādas apavus nedrīkst valkāt sniegā, kā arī zemā temperatūrā (ne zemāka par -0°C, ja tā nav salsizturīga lakāda). Lakādas apavus jāsargā no mitruma un ķīmisko vielu ietekmes.

5. Atraisiet auklas pirms apavu uzvilkšanas un novilkšanas. Uzvelkot izmantojiet kurpju lāpstiņu. Nenoaujiet apavus, uzkāpjot uz apavu kapes vai zoles apmales-šādi novelkot apavus iespējama zoles atdalīšanās.

6. Apavi ir pakļauti biežai lietus, sniega un sāls iedarbībai, tāpēc ir nepieciešams tos pienācīgi kopt: regulāri tīrīt, izmantojot apavu kopšanas līdzekļus, nežāvēt tiešā siltuma avota tuvumā.

7. Jebkura veida mazgāšana ir aizliegta.

8. Veselīgas vides uzturēšanai apavos, tie ir jāapstrādā ar īpašiem apavu dezodorantiem, kas piešķir apaviem svaigumu, novērš smaku un baktēriju vairošanos.

9. Izvairieties no apavu izmirkšanas. Gan jaunus apavus, gan apavus, kurus jau valkājat nepieciešams apstrādāt ar pretmitruma līdzekli, kas pasargā apavus no mitruma un dubļiem vismaz vienu reizi nedēļā.

10. Apavus žāvējiet istabas temperatūrā vismaz 18 stundas. Ja Jūs apavus žāvēsiet pie radiatora, kalorīfera vai atklātas uguns, tad no straujas temperatūras maiņas var atlīmēties zole, pāržūt vai saplaisāt āda, deformēties apava virspuse.

11. Savlaicīgi remontējiet apavus – nonēsātas pazoles, papēžu pasitņus, atjaunojiet nobrāztu krāsu, mainiet zolītes, apavu auklas. Gadās, ka sieviešu apaviem tiek pazaudēti papēžu pasitņi. Tas visbiežāk notiek jaunām kurpēm, kurām ir oriģinālie pasitņi, jo ražotāji pasitņus nepielīmē, lai tos varētu nomainīt. Tāpēc, ja Jūs esat pazaudējuši pasitņus un turpināt staigāt – ar to Jūs neatgriezeniski bojājat papēdi. Ir nepieciešams doties pie meistara, kurš Jums uzliks jaunus pasitņus.

  1. 12. Lakādas kopšana- Nav ieteicams valkāt lakādas apavus, ja gaisa temperatūra ir zemāka par 0 grādiem, jo tad tie plaisā. Izmantojiet arī speciālos kopšanas un aizsardzības līdzekļus, kas atjaunos lakādas spīdumu. Vienkāršai lakādas tīrīšanai izmantojiet mitru auduma lupatiņu. Uzmanību!  Lakādas apavus nedrīkst valkāt sniegā, kā arī zemā temperatūrā (ne zemāka par -0°C, ja tā nav salsizturīga lakāda). Lakādas apavus jāsargā no mitruma un ķīmisko vielu ietekmes.

 

Ja kalpošanas termiņa laikā apavam ir parādījušies kādi defekti, un Jūs esat pārliecināti, ka tie ir radušies ražotāja vainas dēļ, Jūs varat griezties veikalā, kurā esat iegādājušies apavus un rakstīt prasības pieteikumu, kuru pārdevējs izskata likumā noteiktajā kārtībā 10 dienu laikā:

- Ja defekts ir maznozīmīgs un novēršams, tad veikals piedāvās to labot uz sava rēķina. Atnestajiem apaviem ir jābūt sausiem un tīriem, pretējā gadījumā veikals var atteikt izskatīt Jūsu prasījuma pieteikumu.

- Ja defekts ir maznozīmīgs, Jūs nevarat izvirzīt pārdevējam prasību atcelt līgumu un saņemt atpakaļ par preci samaksāto naudu.

Ja puses nerod kompromisu, nepieciešams veikt ekspertīzi. Ekspertīzi apmaksā tā puse, kuras viedoklis konfliktā ir izrādījies nepareizs.

txt_339191_uber

to top